• volvo vs merso

  3.
  Volvo sadece güvenlikte bir tık öndedir, koyu bir mersocu olarak mercedes kağıt araba değildir aynı kazadan volvo %40 hasar alıyorsa merso %45 alır daha fazlası yok.

  Volvonun tasarım çöp iken, mersonun her arabası ayrı bir tasarım şahaseridir piyasada çok taklit edilir merso hem makam arabası hem agresif hem oturaklı aile arabası 3 farklı tipi her tasarımında yansıtabilen dünyadaki tek arabadır.
  1 ... 1618 lll v x 7
 • bir kadın için 7 yıl sonra iç çamaşırı değiştirmek

  10.
  Tıbba hakaret bu, insanlığa ihanet ey kadın o ne cilve i işvedir ki; 7 yıllık nişantaşını, cadalaşmış salt ve mistikleşmiş bir kisveyi bu hale getirdin, borda'dan façaya gelmemiş karina bile görmemiş bu ne hürmet i kıdem bu ne şahane müstesna bir vakiânın vukuusudur ey ahali sorarım size.

  Üzerime arsenik antimon alüminyum dökün amına koyim uyumazsam sabah edeceğim.
  2 ... 1618 lll v x 7
 • enişteyn diyen hoca

  2.
  Yerçekimi kanununu ne isaac ne eins bulmuştur, yerçekimi kanunu endülüslü bilim insanları tarafından kitaplarca anlatılmıştır, bunlar bulduk derken muhtemelen o kitaplardan birini okuyordur.
  2 ... 1618 lll v x 7
 • kedi sevmek

  32.
  ulan gece gece nereden geldiyse şöyle şipşişko bir kedi sevesim geldi, evinizde varsa kargolayın, az sevip yollayacağım söz *
  1 ... 1618 lll v x 7
 • orospuya tecavüz etmek

  9.
  Yok bunu yapan ağır orospu çocuğudur o kesin de, evlilik içi tecavüz nedir amına koyim, istemiyorsa ayrılır zaten ayrılmıyorsa bu tecavüzle ne alakası var tecavüz hakkın olmayan bir şeyi almaktır, evlilikte birbirinden faydalanmak ne zaman tecavüz olmuş amına koyim.

  Modernim ayağına kafayı yedi millet.
  Ulan 2 seçenek zor değil.

  Ben istemiyorum dersin boşanırsın, istiyorsun o zaman demezsin zaten bunun nesi zor bu kadar ya ama kadın boşanamıyor toplumsal baskı falan geçin bu işleri, o baskı kadına yok sadece, ilişki istemediğiniz insanla zaten neden evleniyorsunuz en başta.

  Nereden baksan boş küme bu evlilik içi tecavüz, yok öyle dava amına koyim.

  Ben sadece benim boğazımdan değil karının da karnı doysun diye çalışacağım 10 saat o evde otursun yorulmasın, akşam gelicem iki öpüp sevicem her yerim şiş başım ağrıyor diyecek, sikerim öyle düğünün derneğini.
  5 -4 ... 1618 lll v x 7
 • 200 ile viraja girmek

  25.
  Hadi bunu hiç denememişleri anladım da, hayatında rc araba bile sürmemiş kızlar nasıl gelip yorum yapabiliyor onu anlayamadım.

  Ölürsün kalırsın, yok olmaz viraj değildir o falan, hayal dünyanızı seveyim gidip hamur falan açın gerçi onu da kabartamazsınız şimdi en iyisi dışarıdan sipariş verin, hadi yavrularım hadi kuzularım.
  1 -2 ... 1618 lll v x 7
 • uludağ sözlük ün en güzel kızı

  2216.
  Levrektir, yüz vermesem de ona gerçektir öptüm yavrum.
  2 ... 1618 lll v x 7
 • 200 ile viraja girmek

  1.
  Normalde arabada birileri varken yapmasamda birkaç gün önce orgasmic olarak rahatlamamla son bulan hadise.

  Bazen 200-250 ile giderken çok yavaş gidiyor gibi hissediyorum.

  iyi ki chiron alacak param yok amına koyim yoksa nanaydınız.

  Aranızda inanmayan beni tanımayan dümbükler olacaktır bu bir hava atma şov yapma sahnesi değil kendimi de yererek söylüyorum yapılacak denenecek bir şey değil, ama bazen tutamıyorum kendimi.

  Virajın eni 3-4 metre kadardı zaten arabadakiler öldük herhalde dediler lastiklerden öyle bir ses geldi ki kulaklarımda scratch atıyordu.

  Evde denemeyin.
  3 -14 ... 1618 lll v x 7
 • heyecan aramak

  7.
  Gece gece derebaşı virajlarında 280 kilometre hızla hayabusa ile yanlamak istiyorum, yatağımda usulca yatarken bu his nereden geldi diye sormayın beni ben bile durduramıyorum bazen.
  1 ... 1618 lll v x 7
 • kadın memesi

  93.
  Bu ne lan ahaha bazılarının areolası sözlük kızcağızlarının memesinden büyük, kıyamam.
  3 ... 1618 lll v x 7
 • ayrılırken haber vermeyi unutmak

  3.
  Sanaldır, realde işler öyle yürümez sanaldan reale dönenlerde bile öyle yürümez.
  2 ... 1618 lll v x 7
 • kaz dağları

  44.
  Yerli halkı sayesinde hiç edilmeye yüz tutması önümüzdeki 40-50 sene içinde muhtemel cennet.

  Bin pınarlı ida, gerçekten de söylendiği gibi kasabanın sokaklarında bile pınarlar akar, oksijeni bol temiz yabanıl hayatı olan sabahleyin kuş seslerinin sizi kaldırdığı tabi güzellik, tüm milliparklar ücretsiz olmalı ücretini alıp devlete katkı gibi gösteriyorlar ama korumaya gelince yok, tüm nehirler akarsular etrafına kurulan yerler kaldırılmalı kapatılmalı ve asla bunlara izin verilmemeli, yok halk başka türlü geçinemezmiş falan hikaye onlar, akarsu kenarına işletmeler şu yeni yıllarda ortaya çıkan ticari bir şey bu zamana kadar akarsu etrafında yaşayan insanlar öldü mü de onlar ölecek açlıktan yalan bu bir kere, devlet bu konularda çok aciz, o kadar doğa sever insan var milliparkın başına biletçi koyup 18 tl keseceğinize doğa gönüllülerine 2000 tl maaş balayın sadece o bölgeyi temiz tutmak için çalışsınlar yeter, işte o zaman cennet gibi yerler diğer nesillere aktarılabilir.

  Aç insanlardan kurtulmadan doğa korunamaz.
  1 ... 1618 lll v x 7
 • öğretmen dövmek

  56.
  şu sözlükte o kadar öğretmen kadın tanıdım hepsini de sevdim, hiç dövesim gelmedi ha geldi de fiili gelmedi, öpüyorum hepsini bilir onlar ne dediğimi anlar.
  1 -2 ... 1618 lll v x 7
 • kamp yapmak

  52.
  her an yapabildiğimden benim için mevsimi olmayan faaliyet, ağustosta beydağlarında aralıkta yalovada dün balıkesirde, bir mevsimi yok bu olayın sadece yazın kamp yapan tipler zaten kamp nedir bilmeyen tipler, hani spor salonuna yaza 2 ay kala yazılıp yaza fit gireyim yeter diyen tipler gibi.
  4 ... 1618 lll v x 7
 • istanbul

  5172.
  son 3 gündür 6-7 il gezdim dönünce fark ettim özlememişim daha havası öyle kirli ki betonlar buzdolabı gibi.
  2 ... 1618 lll v x 7
 • alaska frigo

  35.
  Balıkesirin köyünde bulabildiğim, çanakkalenin gelibolusunda bulamadığım dondurma.
  1 ... 1618 lll v x 7
 • kamp

  31.
  (img:#1668869)
  1 -2 ... 1618 lll v x 7
 • anın görüntüsü

  31791.
  Hadi, iyisiniz yine bu manzarayı sizle paylaştım.

  kamp
  7 -2 ... 1618 lll v x 7
 • ismini sevmek

  10.
  Bir oğuz atasözü der ki; ismini sevmezüsen değiştir, isim müssemma ile deyiştir.
  1 ... 1618 lll v x 7
 • ölse mutlu olacağınız kişi

  10.
  Bu hayat için bir tek babamdır, ama hayatın bug'ı sanki ben istedikçe ömrüne ömür katılıyor sanki.

  Bugün bir haber alsam ve eve gelmese, kâfi.
  1 ... 1618 lll v x 7
 • yeni şeyler getiriyorum